חדשות ועדכונים

האם נשקפת סכנה לפרויקט סומייל?


(הארץ, 24.12.2007)

נראה שמישהו שכח לספר לתושבי רחוב בן סרוק כי הם עומדים למצוא עצמם בצלם של ארבעה מגדלים בני 45 קומות. כעת הם פונים לוועדה המחוזית בדרישה לבטל את התוכנית..

זזים


(גלובס, 03.09.2007)

עוה"ד אמיר שפיצר ומושיק שמחיוף פרשו ממשרד ש. הורוביץ ושות', וביחד עם עו"ד אלה כץ-שינפלד (ששימשה כיועצת משפטית של קבוצת רב-בריח) הקימו את משרד שפיצר, שמחיוף, שינפלד, הממוקם במגדל ב.ס.ר 1 בר"ג..

בעלי קרקע בכיכר המדינה: אשרו לנו את תוכנית העיצוב האדריכלי


(News 1, 04.05.2005)

בעלי הזכויות במקרקעין בכיכר המדינה הגישו עתירה מינהלית כנגד החלטתה של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה שלא לאשר את תוכנית העיצוב האדריכלי שנבחרה לפרויקט על-ידי בעלי הקרקע. במרכז העתירה, שאלת עיצובם של שלושה בנייני מגורים שייבנו בכיכר..

מה מעניין את תושבי בקעת אונו?


(my net, 02.03.2009)

מה מעניין את תושבי בקעת אונו? ההרצאה "מדריך לבעל המקרקעין", שהתקיימה בשבוע שעבר, סיפקה הצצה לנושאים המטרידים את התושבים ..

הצהרות יש בשפע: האם יש סיכוי לתוכנית לפינוי שדה-דב?


(גלובס, 08.02.2010)

אתמול החליטו השרים אטיאס וכץ להביא בתוך 3 חודשים הצעה לפינוי השדה להצבעה בממשלה ■ גורמים בענף אומרים היום ל"גלובס" כי התוכנית ל-12 אלף יחידות דיור במקום שדה-דב היא עוד הכרזה פופוליסטית של אטיאס ■ דובר צה"ל: "למערכת הביטחון אין התנגדות לפינוי " ..

האזרח הקטן מול מדיניות השיווק הגדולה של אטיאס


(גלובס, 07.04.2010)

האזרח הקטן מול מדיניות השיווק הגדולה של אטיאס האם במרוצתו לשווק קרקעות לבנייה מתעלם מינהל מקרקעי ישראל משותפיו הפרטיים לקרקעות באזורי הביקוש? ■ סיפורו של מאבק על מגרש אחד מספק הצצה על התנהלות הרשויות כלפי בעלי קרקעות בת"א ..

מסתמן: עיריית ת"א תפצה תושבים בגין מתחם סומייל


(גלובס, 20.07.2010)

מגישי התביעות טוענים לפגיעה במקרקעין שבבעלותם בשל זיהום אוויר, רעש ועומס תנועה בעקבות התוכנית להקמת מתחם סומייל ■ בעלי הדירות בסביבה הגישו תביעות בסך של 4 מיליון דולר ■ תוכנית המתחם: הקמת מבני מגורים, מסחר ומלונאות בהיקף כולל של 123 אלף מ"ר..

כאב גג


(גלובס, 10.10.2010)

גלובס מציב תמרורי אזהרה בפני הרצים אחרי נפלאות תמ"א 38 * על הגל הנדל"ני החדש - המעניק זכויות בנייה נרחבות על גגות בניינים ישנים בתמורה לחיזוקם ושדרוגם - רוכבים כעת לא מעט חאפרים, שרלטנים וסתם חסרי ניסיון שעלולים להטביע בהבטחותיהם את בעלי הדירות.

קלאב הוטל תפתח את הספרים


(כלכליסט, 20.07.2013)

ניצחון חלקי לבעלי יחידות הנופש: ביהמ"ש הורה לחברה הפרטית לחשוף את דו"חותיה כדי לבדוק את חלוקת הוצאות התפעול..

<< הקודם
הבא >>